5 kwietnia 2020

Formularz

Gotowy na relokację

Gotowy do pracy za granicą

Gotowy do pracy w innym zawodzie

Status studenta

Posiadam aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Obszar/zawód, w którym chcesz pracować

Załącz CV, które przyspieszy poszukiwania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PS PRO PRZEMYSŁAW SERBA moich danych osobowych z wykorzystaniem mojego imienia i nazwiska oraz e-mail/sms/telefon w celach marketingowych. Administratorem danych osobowych jest PS PRO PRZEMYSŁAW SERBA z siedzibą we Wrocławiu (54-610) przy ulicy Granicznej 2ag lok.28. Mam świadomość, że mogę wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, oraz że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na udostępnianie przez PS PRO PRZEMYSŁAW SERBA moich danych osobowych przetwarzanych na w ramach serwisu wypowiedzeni.pl partnerom biznesowym PS PRO PRZEMYSŁAW SERBA, i w związku z tym przetwarzanie przez partnerów PS PRO PRZEMYSŁAW SERBA tych danych, w celu przesyłania dopasowanych do moich potrzeb wiadomości, informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez partnerów biznesowych PS PRO PRZEMYSŁAW SERBA, zarówno w wiadomościach e-mail/SMS, podczas rozmów telefonicznych, jak i w sieci Internet przy użyciu np. telefonu, tabletu lub komputera oraz automatycznych systemów wywołujących (bez udziału człowieka). Mam świadomość, że mogę wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, oraz że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Obowiązek informacyjny:
Wyrażana przez Ciebie zgoda ma charakter dobrowolny. Zasady przetwarzania przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujące Ci prawa zostały ujęte w Polityce Prywatności. - Polityka Prywatności

* - pole wymagane